Specifikace PVC protiskluzového roštu do přepadových kanálků typ paralatt 518

Rohože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin bez použití nebezpečných látek. Použitý materiál - PVC pochází od dvou firem s atesty, odkaz na (MACOMASS, nyní nová společnost TIÚ- Plast a.s.). Jako jediná firma na celosvětovém trhu spojujeme oba materiály - vrchní lať z nárazuvzdorného PVC a spodní pás z měkčeného PVC, svařovací metodou bez přidaní třetího materiálu. Tímto docílíme vysoce kvalitního spojení s velkou pevností.

Rošt je UV odolný, barevně stálý, teplotní odolnost výrobku od -40C do +120C. Danou strukturou docílíme snadné údržby a jednoduchou manipulaci [je rolovatelný]. Výrobek je odolný vůči chemikáliím, kyselinám, olejům, pohonným hmotám, roztokům soli, mořským nebo minerálním vodám, velmi agresivním čistícím a desinfekčním prostředkům používaných v bazénech apod. Zatížení rohože do 2t/dm2. Spodní pás z měkčeného PVC garantuje příjemnější chůzi nebo stání, svoji strukturou umožňuje snadný odtok kapalin do přepadového kanálu. Rošt je bezporézní a tím neumožňuje růst bakterií nebo plísním. Výrobek byl schválen hl.hygienikem ČR a splňuje i přísné Německé bazénové normy. Záruka na výrobky je 2 roky. Životnost výrobku je ale mnohem delší.

Naše rohože jsou umístěny např.: luxusních hotelích po celém světě, welness, sauna, aquaparky, Disneyland Paris a Hong Kong, různé léčebny, lázně, nemocnice, potravinářství, automobilový průmysl, těžký průmysl i laboratoře.

Použití: do odtokových kanálů a přepadových kanálů.

Výčet některých našich referencí:kung-sheung. Hong Kong, Guangzhou Kiyea Leisure & Sports Supplies Inc.company Hong Kong , KS Aqua Engineering Co. Ltd. Hong Kong zdravotnické spec. potřeby , SEVA Francie , velkoobchod chemický a zdravotnický průmysl , centravet a Vetinox veterinářské potřeby. Lázně Jáchymov, Teplice v Čechách, Luhačovice. Potravinářství Nestle Francie, Rybářské lodě se zpracováním ryb, Danone a Gervais Francie, čokoládovny a mlékárny Francie, pivovary Německo, bazény Švédsko, ČR, Německo, Francie, Monaco, zubní laboratoře Německo a Francie. Dále pak Velká cena Číny, Rallye Dakar, MKR techology – závodní tahače, Siemens, Hobby market Bauhaus ČR a mnoho dalších.