Specifikace PVC protiskluzové rohože typ paralatt 125

Rohože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin bez použití nebezpečných látek. Použitý materiál - PVC pochází od dvou firem s atesty, odkaz na (MACOMASS, nyní nová společnost TIÚ- Plast a.s.). Jako jediná firma na celosvětovém trhu spojujeme oba materiály - vrchní lať z nárazuvzdorného PVC a spodní pás z měkčeného PVC, svařovací metodou bez přidaní třetího materiálu. Tímto docílíme vysoce kvalitního spojení s velkou pevností.

Rohož je UV odolná, barevně stálá, teplotní odolnost výrobku od -40C do +120C. Danou strukturou docílíme snadné údržby a jednoduchou manipulaci [je rolovatelná]. Výrobek je odolný vůči chemikáliím, kyselinám, olejům, pohonným hmotám, roztokům soli, mořským nebo minerálním vodám, velmi agresivním čistícím a desinfekčním prostředkům používaných v bazénech apod. Zatížení rohože do 2t/dm2. Spodní pás z měkčeného PVC garantuje příjemnější chůzi nebo dlouhodobé stání, svoji strukturou umožňuje snadný odtok kapalin do všech směrů. Rohož nepodporuje růst bakterií nebo plísní. Záruka na výrobky jsou 2roky. Životnost výrobku je ale mnohem delší.

Naše rohože jsou umístěny např.: luxusních hotelích po celém světě, welness, sauna, aquaparky, Disneyland Paris a Hong Kong, různé léčebny, lázně, nemocnice, potravinářství, automobilový průmysl, těţký průmysl i laboratoře.

Použití: všude tam, kde jsou problémy s vodou – tekutinami.

Výčet některých našich referencí:kung-sheung. Hong Kong, Guangzhou Kiyea Leisure & Sports Supplies Inc. company Hong Kong, unbescheiden zdravotnické spec. potřeby, seva-piscine. Francie, semadeni velkoobchod chemický a zdravotnický průmysl , centravet a Vetinox veterinářské potřeby. Lázně Jáchymov, Teplice v Čechách, Luhačovice. Potravinářství Nestle Francie, Rybářské lodě se zpracováním ryb, Danone a Gervais Francie, čokoládovny a mlékárny Francie, pivovary Německo, bazény Švédsko, ČR, Německo, Francie, Monaco, zubní laboratoře Německo a Francie. Dále pak Velká cena Číny, Rallye Dakar, Siemens, Hobby market Bauhaus ČR a mnoho dalších.