Specifikace dřevěného protiskluzového roštu typ paralatt 1225

Rošty jsou vyrobeny z listnatého tvrdého profilovaného dřeva bez povrchového nátěru pro nasákavost nebezpečných a jiných látek a měkčeného spodního pásu s atesty, spojovány pozinkovanými či nerezovými šrouby. Použitý materiál - PVC s atesty, ( TIÚ- Plast a.s.). Spoje dřevěného roštu a spodní pás z měkčeného PVC pozinkovanými nebo nerez šrouby. Možnost dle přání zákazníka spoj řešit jinými šrouby.

Rošt je vyroben z listnatého dřeva s protiskluznými drážkami, odolný, vysoce stabilní. Danou strukturou docílíme snadné údržby a jednoduchou manipulaci [je rolovatelný]. Výrobek je (díky spodnímu měkčenému pásu, který odděluje povrch od dřeva) odolný vůči chemikáliím, kyselinám, olejům, pohonným hmotám, roztokům soli, velmi agresivním čistícím a desinfekčním prostředkům používaných v průmyslu apod. Díky pružnému podkladu rošt snižuje únavu při dlouhodobém stání a zároveň vytváří optimální izolaci proti tepelným a elektrickým vlivům ( elektrickým vlivům za použití nepozinkovaných šroubů ). Spodní pás z měkčeného PVC garantuje příjemnější chůzi nebo dlouhodobé stání, svoji strukturou umožňuje snadný odtok kapalin do všech směrů. Záruka na výrobky je 2 roky na běžné užití při běžném stání u stroje v průmyslu. Životnost výrobku je ale mnohem delší.

Naše rošty jsou umístěny např.: potravinářský průmysl, automobilový průmysl, těžký průmysl i laboratoře.

Použití: před průmyslové stroje ajn.

Výčet některých našich referencí: Potravinářství Nestle Francie, Danone a Gervais Francie, pivovary Německo, Siemens, a mnoho dalších.